logo
Киев:
(067) 523 64 65
(067) 543 03 23
Днепр:
(056) 370 23 44
(056) 370 28 01
(067) 522 06 33
(050) 481 17 01
(063) 796 38 50
(067) 639 10 80
(067) 567 01 30
(067) 611 26 83
Запорожье:
(067) 611 26 84
(067) 639 62 88
(067) 611 26 88

"Охранная компания Левит - полный комплекс услуг безопасности" Skype Levit
Работаем с 9.00 до 18.00

yak-zahystyty-oselyu-vid-zlodiyiv  Як захистити своє майно???

Як захистити свою квартиру?

Встановлення пасивних засобів безпеки, таких як грати, супер дорогі двері, може виявитись доволі малоефективним . Нині у вільному продажу існує така кількість різноманітних спецзасобів ( гідравлічні домкрати, акумуляторні шліфувальні машини, компактні апарати плазмового різання), що проникнути крізь залізобетонні перекриття, стелю, підлогу та товсті цегляні стіни під силу навіть грабіжнику аматору. А собаку-сторожа миттєво вгамує примітивний ультразвуковий пристрій. Не забувайте також про те, що зловмисники можуть увійти до квартири разом з хазяїном, підкарауливши його у вхідних дверей.
Сьогодні недорогий, але якісний захист може забезпечити елементарна сигналізація.
Уже найпростіша система блокування сповістить пульт охорони про відкриття дверей чи вікон, коли нікого немає вдома. Після отримання сигналу « Тривога» за лічені хвилини з’явиться озброєний та екіпірований наряд, який зустріне Ваших «гостей» та проведе куди слід…. А вартість такої послуги на місяць складає від 300 грн. При блокуванні периметру сповіщувачами руйнування скла, блокування дверей на відкривання та захисті внутрішнього обсягу оселі датчиками руху, а також при встановленні кодової клавіатури або чіп карти, призначених для автоматичної здачі на пульт централізованого спостереження, Ваші витрати не перевищуватимуть вартості встановлення однієї фірмової бронедвері. Але ефективність зросте до 98,5%. Крім іншого, можливе встановлення «Тимчасової» сигналізації, яка піклуватиметься про квартиру та майно певний період (наприклад, під час Вашого знаходження у відпустці чи відрядженні).
Слід також додати, що сучасні матеріали та досвід наших спеціалістів не зіпсують естетику Вашого помешкання у тому разі, якщо закладку проводки не виконано під час будівництва або ремонту помешкання.

Але як забезпечити спокійне перебування родини в дома?

Адже знаходження когось із рідних у квартирі-то ще не є гарантія безпеки. Іноді навіть навпаки. Слюсар –сантехник, відчиніть газова служба, всіляке може трапитись. А відповідь доволі проста – потрібно встановити, відеодомофон, який контролюватиме простір перед Вашими дверима, та матиме інфрачервоне підсвічування і аудіо контроль затемнених сходів. Найпростіші системи дозволяють підключити сховану відеокамеру і мікрофон, які допоможуть вірно оцінити ситуацію на сходах, за дверима та в інших закутках. І якщо раптом те, що Ви побачили, викликало занепокоєння ,Вам непотрібно відчайдушно кликати сусідів на допомогу або метатися квартирою в пошуках телефону, щоб додзвонитися до кого-небудь. Просто Натисніть кнопку екстреного виклику наряду (зе може зробити і дитина) і до Вас миттєво приїде допомога. За Вашим бажанням кнопку встановлять у будь якому місті Вашої квартири: біля дверей, на брелок від ключів, у ванні, спальні чи кухні.
І, повірте, не варто чекати, поки грім гряне…
Тож думайте і гадайте… а ми в любий час станемо на сторожу Вашої Безпеки.
Довідка:
Охоронне агентство «Левіт» – ваш надійний, вірний друг, який в усі часи, завжди готовий простягнути руку допомоги, щоб захистити і убезпечити ваше сьогодення і майбутнє. Часто так складається, коли немає можливості, умов, самому захистити себе, сім’ю, будинок, бізнес від всяких пройдисвітів, які здатні на будь-які злочини. І ось в такі складні моменти охоронне агентство «Левіт» надає неоціненну допомогу, захищаючи і оберігаючи нас.
«Левіт» – солідне агентство з хорошою, давньою, усталеною репутацією, яке надає різні послуги охоронної та пожежної сигналізації, наявність тривожних кнопок, системи GPS-спостережень, пультової охорони квартир, будинків, офісів.
Більш детально про види сигналізації

1.Охоронна сигналізація:

Сповіщувачі магніто-контактні , захищають відчиняємі отвори вашої оселі (вікна,двері тощо);
Сповіщувач руйнування скла-охорона території периметру;
Сповіщувач руху-охорона внутрішніх приміщень.
Охоронна сигналізація встановлюється в любому обсязі згідно побажань клієнта.

2.Пожежна сигналізація:

Димові сповіщувачі-встановлюються в місцях скупчення люде, коридорах, на шляхах евакуації, а також в будівлях особливих норм безпеки;
Сповіщувачі пожежні ручні – встановлюються на шляхах евакуації та на виходах з приміщень.
Пожежна сигналізація встановлюється в об’ємах , обумовлених Державними будівельними нормами.

3. Система пожеже гасіння:

Розрізняють системи пожежогасіння на основі води, газу, порошку, аерозолю. Бувають ручні та автоматичні.
Пожежна сигналізація встановлюється в об’ємах , обумовлених Державними будівельними нормами.

4. Система відеоспостереження :

Дозволяє фіксувати стан об’єкта чи подію в будь який час доби за будь-яких умов. Мають можливість прихованої установки, часто поєднуються з простішими системами системами контролю такими як домофон. Професійні системи відеоспостереження та контролю включають в себе:
Відеокамери;
Пульт управління;
Монітори;

5. Система контролю доступу:

Комплекс технічних засобів для організації та керування пропускним режимом об’єктів . Додатково можуть контролювати час перебування людей на об’єкті та доступ в окремі приміщення.
Це необхідно знати
Статистика свідчить, що охорона технічними засобами безпеки надійніша та значно дешевша ніж, утримання власної служби безпеки на невеликих об’єктах. Комбінація з фізичною охороною дає майже стовідсоткову гарантію на середніх та великих об’єктах.
Охоронна Компанія «Левіт» надає професійні послуги з усіх видів охорони.

Звертайтесь до нас за наступними телефонами:

Дніпропетровськ (056) 370 23 44,
(056) 370 28 01 – цілодобово
(056) 790 01 39 – факс
Київ (044) 390 72 98
Запоріжжя(061) 289 73 56
Синельникове (05663) 4 01 21
Новомосковськ (0569) 31 06 92
Павлоград (0563) 26 19 73
Хмельницький (0382) 73 02 30

www.levit-ua.com